İkna Mühendisliği ve Algı Yönetimi Eğitimi

İkna Mühendisliği ve Algı Yönetimi Eğitimi

Eğitimin Hedefi :

İkna bir sonuçsa eğer, ikna sanatı bu sonuca ulaşmak için uygulanan süreci en iyi şekilde idare etme yöntemlerinin bütünüdür…Bu eğitimin adının ikna mühendisliği olmasının sebebi, ikna ile ilgili formüllerin doğru uygulandığı takdirde tıpkı mühendislikteki gibi kesin ve net sonuçlar alınmasıdır. Eski öğretilerden günümüzdeki bilimsel bulgulara kadar ikna sanatının gizli kalmış bütün teknikleri bu eğitimde verilmektedir.

Eğitimin amacı :

Katılımcılara sadece teorik bilgiler verilmesi değil, aynı zamanda farkındalık kazandırarak teknikleri özümsemelerini sağlamaktır.

Eğitimin İçeriği :

İknanın Psikolojisi - Kişiler arası iletişimde ikna teknikleri - İş hayatında ikna teknikleri - Özel hayatta ikna teknikleri - Algı yönetimi - Yeni bir fikri nasıl kabul ettiririz? - Satışta ikna teknikleri -  İknada beden dili kullanımı - Göz Erişim İpuçları - İknada nefes kullanımı (ayna nörönları faaliyete geçirmek) - Hipnoz ile ikna(Kişileri hipnoza alarak isteklerimizi nasıl yaptırırız? Hipnotik dil kalıplarıyla ikna, gizli hipnoz) - Düşünce Yönlendirme - İknada frekans teknolojisini kullanma - İknadan Korunma Yöntemleri - Müzakerelerde ikna teknikleri - Müzakere Öncesi Hazırlık - Pazarlık Yönetimi - İkna yöntemlerinde kültürler arası farklılıklar - Çatışmayı uzlaşmaya çevirmek.

Kimler Katılmalı ?

Yöneticiler, - Reklamcılar ve Pazarlama iletişimcileri, - Danışan ve hizmet portföylerini genişletmek isteyen yaşam koçları, - Satış yöneticileri ve satış temsilcileri - Psikolog ve terapistler, - Aile danışmanları, - Eğitimciler, - Avukatlar, - Siyasetçiler, -Yönetim danışmanları

Eğitim Süresi :

2 gün (12 Saat) 

Katılımcı Sayısı

20 kişi

*Katılımcılara eğitim notları ve sertifikalar verilecektir. - *Eğitim detayları ve kayıt için lütfen bizimle irtibata geçiniz.