Verimli Çalışma ve Motivasyon Eğitimi

Verimli Çalışma ve Motivasyon Eğitimi

Eğitim Amacı:

Verimli Çalışma ve Motivasyon Eğitimi; Kurumda çalışan tüm personelin verimliliğini en üst seviyeye getirebilmek, başarı ve hedef odaklı çalışmalarını sağlamak, hedeflerine ulaşmalarını sağlamak, çalışma süreçlerini olumlu yönde etkilemek, kendi kendilerine liderlik yapabilme becerilerini kazandırmak, üst ve alt çalışan personelin performansını arttırarak iş başarı çıtasını yükseltmek için hazırlanmıştır. Eğitimle birlikte katılımcılar İç disiplin ve “oto kontrol” yeteneğinde artış, insiyatif kullanma, liderlik etme ve sorumluluk alma eğilimde güçlenme, “Daha iyisini yapabilirim” inancı ve motivasyonu kazanma, metotlu, planlı ve sistematik çalışma alışkanlığına yönelme, kendini geliştirme, öğrenmeye ve değişmeye açıklık gibi becerileri kazanacaklardır.

Eğitim İçeriği :

Başarıya Giden Yol, - Başarının İç ve Dış Engelleri, - Başarı Güdüsü Yüksek Kişilerin Özellikleri, - Azimli İnsanların Ortak Özellikleri, - Kişilik Yapıları, -Güçlü Yönlerimizi Kullanabilmek, - Zayıf Yönlerimizi Geliştirmek, - Kazanmanın ve Kaybetmenin Psikolojisi, - Kariyer Hayatında En Sık Yapılan Hatalar, - Moral ve Oto-Motivasyon Yönetimi, - İç Disiplinin Gücü, - Özgüven Yönetimi, - Sürdürülebilir Başarı, - Tutku Kaybını ve Atalet Duygusunu Yenmek, -Başarı Merkezli Yaşamak, - Başarıya Yönelik Tutum ve Davranışlar, - Zorlayıcı Hedefler Belirleme, - Hesaplanmış Risk Alma İsteği, - Sonuç Odaklılık - Geribildirim Arayışı - Olumlu Düşünce.

Kimler Katılmalı ?

İşletmesinde verimli çalışma ve motivasyon tekniğini uygulamak/geliştirmek isteyen tüm çalışanlar.

Eğitim Süresi :

7 saat

KATILIMCI SAYISI : 

20 Kişi

*Katılımcılara eğitim notları ve sertifika verilecektir. - *Eğitimin Detayları ve kayıt için lütfen bizimle irtibata geçiniz