Zaman Yönetimi Eğitimi

Zaman Yönetimi Eğitimi

Eğitimin Amacı :

Zamanın önemini, zamanımızı çalan şeylerin neler olduğunu, nerelerden zaman kazanabileceğimizi ve iyi bir zaman kullanıcısının özelliklerini ve en iyi zaman planlamasının sırlarını anlatmaktır.

Eğitimin İçeriği :

Zaman nedir? Zamanın önemi - Zamanın etkin kullanımını etkileyen faktörler,kelimeler  - İnsanlar zamanlarını niye boşa harcarlar? - Zaman tuzakları neler /Zamanı çalan hırsızlar ve hırsızların tutuklanması - Sizden kaynaklanan ve zaman kaybına neden olan faktörler - Önceliklerin belirlenebilmesi - Zamanı etkin kullanmayı engelleyen alışkanlıklarımız - Kendi zaman anlayışımızı geliştirmek - Zamanı etkin kullanmak için teknikler - Zaman yönetiminde akış - Zamanı kullanma soruları -Kullanabileceğimiz zaman çeşitleri -Nasıl daha fazla üretken olunur? -Zamanı İyi Değerlendirmenin Bize Kazandıracakları -Size daha fazla zaman verilse ne yapardınız ? -Gecikmelerle Mücadele -Planlama,  Kısıtlı Zamanın Stresinden Kurtulmanın Anahtarıdır -Daha iyi bir zaman yönetimi için atılması gereken 10 adım

Eğitim Süresi: 

2 Gün(12 saat) 

Kimler Katılmalı ?

Üst Kademe Yöneticiler - Orta Kademe Yöneticiler.

Katılımcı Sayısı

20 kişi

*Katılımcılara eğitim notları ve sertifikalar verilecektir. - *Eğitim detayları ve kayıt için lütfen bizimle irtibata geçiniz.